top of page

spotkanie z Marcinem Zielińskim

Dom Modlitwy Wstawienniczej zaprasza w ramach projektu "Szkoła Modlitwy", stanowiącego cykl spotkań dedykowanych modlitwie wstawienniczej, na spotkanie inauguracyjne "Szkoły Modlitwy" z gościem - Marcinem Zielińskim, które odbędzie się 11 czerwca 2022 od godz. 10.00 do 13.00. 

Spotkanie dedykowane jest dla wstawienników zarejestrowanych na portalu Domu Modlitwy i poświęcone będzie praktycznym zagadnieniom posługi wstawienniczej. 

Jeśli chcesz wziąć udział w spotkaniu, zgłoś się poprzez formularz dostępny TUTAJ

Jeśli wcześniej nie zarejestrowałeś się na naszej stronie jako wstawiennik, to aby się zgłosić będziesz musiał zarejestrować konto na naszej stronie internetowej.

Mając konto otrzymasz dostęp do formularza zgłoszeniowego. Otrzymasz dostęp do swojego konta dopiero po zweryfikowaniu przez administratora Twojej posługi wstawienniczej u lidera Twojej wspólnoty, co może potrwać kilkanaście godzin.

 

Aby zapewnić poziom merytoryczny spotkania dedykowanego wstawiennikom, osoby niebędące wystawiennikami, a chcące spotkać się z naszym Gościem, zapraszamy na inne spotkania wg informacji na stronie parafialnej - np. w piątek 10 czerwca 2022 o godz. 18.00. 

DO FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

bottom of page